• Bestuurdiensten

     

     

       

    16-02-2019

    Abbenbroek 1-Zwartewaal (14.30)

    Abbenbroek 2-SHO           (11.30)

    Abbenbroek 3-CION          (10.30)


    Nieuwenhoorn JO10-JO10      (10.00)

    VFC JO-JO15                    (11.15)

    Danny en Patrick

    Danny en Patrick

    Danny en Patrick

    23-02-2019

    Abbenbroek 1-SNS            (14.30)

    Abbenbroek 3-Victoria        (12.00)

    Michel, Cor, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Danny

    02-03-2019

    Vlotbrug-Abbenbroek 1    (14.30)

     

    09-03-2019

    Abbenbroek1-Melissant     (14.30)


    Abbenbroek 2-Jonge Spartaan (11.30)


    Abbenbroek 3-Egelantier Boys (10.30)


    Abbenbroek 4-Spijkenisse (12.30)


    JO15-CWO JO15               (09.00)

    JO10-Nieuwenhoorn          (09.00)

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Jeugdbestuur / Cor

    Jeugdbestuur / Cor

    16-03-2019

    NTVV-Abbenbroek 1          (14.30)

    Zwartewaal-Abbenbroek 2 (12.00)

    Pernis-Abbenbroek 3         (12.00)

    Vlotbrug-Abbenbroek 4      (14.30)


    Vlotbrug-JO onder 15        (12.00)

    WFB-JO onder 10              (08.45)

    Hans




    23-03-2019

    Abbenbroek 1-DVV ’09       (14.30)


    Abbenbroek 2-Hellevoetsluis (11.30)


    Abbenbroek 3-Neptunes    (10.30)


    Abbenbroek 4-Brielle         (12.30)


    JO15-Stellendam               (09.00)

    JO10-Hekelingen               (09.00)

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Jeugdbestuur

    Jeugdbestuur

    30-03-2019

    Abbenbroek 3-WCR            (10.30)

    SCO-Abbenbroek 4            (12.00)

     

    06-04-2019

    Stellendam-Abbenbroek 1  (14.30)

    DVV-Abbenbroek 2            (12.00)

    Victoria Abbenbroek 3        (13.00)

    WCR-Abbenbroek 4            (14.30)


    WFB - JO15                       (10.45)

    Jonge Spartaan - JO10       (09.00)

    Danny en Romana

    13-04-2019

    Abbenbroek 1 Herkingen    (14.30)

    Abbenbroek 2-Smitshoek   (11.30)

    Abbenbroek 3-Hermes       (10.30)

    Abbenbroek 4-Hekelingen  (12.30)


    JO15 - Nieuwenhoorn        (09.00)

    JO10 - GHVV                     (09.00)

    Michel, Cor, Romana, Danny

    Michel, Cor, Romana, Danny

    Michel, Cor, Romana, Danny

    Michel, Cor, Romana, Danny


    Jeugdbestuur

    Jeugdbestuur

    20-04-2019

    Rockanje-Abbenbroek 1      (14.30)

    Michel en Patrick

    27-04-2019

       

    04-05-2019

    GHVV-Abbenbroek 2          (11.00)

    Michel

    11-05-2019

    Abbenbroek 1-OFB             (14.30)


    Abbenbroek 2-Brielle          (11.30)


    Abbenbroek 3-Rhoon          (10.30)


    Abbenbroek 4-Rockanje      (12.30)


    JO15- Botlek                      (09.00)

    JO10 - WFB                        (09.00)

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Jeugdbestuur

    Jeugdbestuur

    18-05-2019

    Flakkee-Abbenbroek 1         (14.30)

    WFB-Abbenbroek 2             (12.00)

    Excelsior ’20-Abbenbroek 3 (14.00)

    Vierpolders-Abbenbroek 4   (14.30)


    Meeuwenplaat-JO15           (12.00)

    Hekelingen-JO10                (08.30)

    Danny en Patrick

    Danny en Patrick

    25-05-2019

    Abbenbroek 1-FIOS            (14.30)


    Abbenbroek 2-Nieuwenhoorn (11.30)


    Abbenbroek 3-Brielle (10.30)


    Abbenbroek 4-Egelantier Boys (12.30)



    JO15-Hermes                    (09.00)

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick

    Michel, Cor, Romana, Danny en Patrick


    Jeugdbestuur

    01-06-2019

    Leonidas-Abbenbroek 3      (15.00)

    Michel, Romana, Danny en Patrick