• Ruud Vermeer Fotografie

  Sinds het seizoen 2019/2020 is Dennis Vermeer lid van v.v. Abbenbroek. In onze zoektocht naar nieuwe keepers is het bestuur en de technische staf bij hem uitgekomen. Wij wensen Dennis heel veel plezier en uiteraard ook heel veel succes toe bij v.v. Abbenbroek. 

  Een mooeie bijkomstigheid is dat Dennis' vader Ruud graag en mooie foto's maakt van onder andere trainingen en wedstrijden van v.v. Abbenbroek. Wij willen u deze foto's niet onthouden en delen deze daarom graag met u. 

 • SCO - Abbenbroek (5-0)

 • Abbenbroek - WCR (1-1)

 • Simonshaven - Abbenbroek (1-4)

 • Abbenbroek - NBSVV (competitie: 2-0)

 • Oefenwedstrijd Abbenbroek 1 - Botlek 1

 • Beker: Abbenbroek 2 - Tranvalia ZW 2

 • Zes Kernen Cup @OHVV

 • Voorbereiding: 2de training

 • Voorbereiding: 1ste training