• Eerste training selectie seizoen 2019/2020

  Op donderdag 8 augustus jl. is het seizoen 2019/2020 officieel begonnen voor de selectie. 

  Vooraf aan deze eerste training, onder leiding van Marco Bevaart en Jaco Verhoev, werden eerst de nieuwe jongens hartelijk welkom geheten op de club. 

  Na een kennismakingsrondje werd er door de groep van ongeveer 20 man gestart met een warming-up. Na de warming-up werd de groep gesplitst. De ene helft ging een positiespel doen onder leiding van Jaco en de andere helft kreeg wat krachttraining onder leiding van Marco, welke door de aanvoerder van ons vlaggenschip als zeer pittig werd ervaren...

  Anderhalf uur verder en wat conditieoefningen en afwerkvormen verder kon er genoten worden op het terras van een lekker drankje.

  De kop is er af....

 • Foto's eerste selectietraining door Ruud Vermeer